UWAGA! Dołącz do nowej grupy Gdańsk - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zmiany w programie „Aktywuj się w Gdańsku” na okres wakacyjny


Z okazji nadchodzących wakacji, Miasto Gdańsk wprowadza modyfikacje w programie „Aktywuj się w Gdańsku”. Część zajęć zostanie zawieszona na letni okres, a inne zmienią swoją lokalizację. Zajęcia takie jak zumba i joga przeniosą się natomiast z hal sportowych do przestrzeni plenerowych. Szczegóły dotyczące harmonogramu i lokalizacji zajęć są dostępne na stronie Ośrodka Sportu.

Jak co roku, przed rozpoczęciem wakacji, Miasto Gdańsk informuje o transformacjach w programie „Aktywuj się w Gdańsku”. Zajęcia, które nie będą kontynuowane latem, znów pojawią się w ofercie 1 września 2026 roku. Do tego czasu, zróżnicowane zajęcia, w tym mające charakter sportowy oraz rekreacyjny, będą dostosowane do letnich warunków, co wpłynie na lokalizacje ich odbywania się.

Wśród znanych aktywności, zumba i joga, które cieszą się dużą popularnością, odbywać się będą w parku im. Ronalda Reagana w ustalonych dniach. Zumba zostanie zorganizowana we wtorkowe popołudnia o godzinie 17:30, natomiast joga będzie miała miejsce w czwartki o godzinie 18:00. Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach powinny sprawdzać aktualny harmonogram, który jest na bieżąco aktualizowany na stronie internetowej Gdańskiego Ośrodka Sportu.

Źródło: Gdański Ośrodek Sportu


Oceń: Zmiany w programie „Aktywuj się w Gdańsku” na okres wakacyjny

Średnia ocena:4.61 Liczba ocen:24


Zobacz Także